O firmie Elmax

Firma Elmax oferuje systemy i urządzenia elektroniczne i jest najlepszym partnerem w elektronicznych systemach sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy i jej ofertą handlową.

Elmax działa na rynku od 1983 roku i od tego czasu związana jest z rynkiem elektronicznym. W latach osiemdziesiątych jej dominującym zajęciem była sprzedaż i naprawa różnego rodzaju sprzętu RTV. Przez kolejne lata firma rozwijała swoją działalność, aby w latach dziewięćdziesiątych, wraz z rozpoczęciem procesu fiskalizacji w Polsce, zająć się także serwisem i dystrybucją kas fiskalnych i systemów sprzedażowych. Ta dziedzina z czasem stała się dominująca w firmie Elmax i stanowi ona bazę jej obecnego działania.

Przez lata pracy i zdobywanego doświadczenia serwisowego na temat kas i drukarek fiskalnych firma Elmax pozyskała wielu dużych kontrahentów, którzy zostali zobowiązani do stosowania kas rejestrujących. Zaufali oni firmie Elmax dzięki zatrudnianiu w jej strukturach tylko wysokiej klasy specjalistów z dziedziny elektroniki i elektrotechniki. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy najlepszych inżynierów, techników i mechaników.

Firma Elmax ma swoje oddziały w Łodzi, a konkretnie w Łódź-Widzew, Łódź-Retkinia oraz w Pabianicach. Miejsca te to nie tylko punkty handlowe, ale także serwisowe, które szybko i w sposób profesjonalny usuwają usterki techniczne urządzeń fiskalnych. Elmax posiada szeroką gamę produktów najlepszych, renomowanych marek. Można zakupić przedmioty takie jak:

    - kasy fiskalne (kopie elektroniczne lub papierowe, kasy do taksówek)
    - drukarki fiskalne (mobilne, kopie elektroniczne lub papierowe)
    - terminale dotykowe
    - terminale płatnicze PayTel
    - oprogramowanie (do sklepów, restauracji, oprogramowania fakturujące)
    - wagi elektroniczne (proste, kalkulacyjne, etykietujące)
    - czytniki kodów
    - kolektory danych (terminale przenośne)
    - numeratory
    - metkownice
    - rolki do kas
    - i inne

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych oddziałów i do skorzystania z naszej oferty.