Farex PRO 300 online

  • Producent: FAREX
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 1 299,00 zł 1 832,70 zł 1 597,77 zł

Farex PRO 300 online

Kasa fiskalna PRO 300 z linii Farex ONline to mobilna, mała i lekka kasa o wielkich możliwościach. Mimo niepozornych rozmiarów w tym niewielkim urządzeniu fiskalnym udało się zaimplementować niemal wszystkie rozwiązania dostępne w większej, stacjonarnej kasie online PRO 600.

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM
Kasa Farex ONline PRO 300 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM). Dzięki równoczesnemu dostępowi do obu metod komunikacji Przedsiębiorca zyskuje pełną niezależność – zarówno od dostawcy Internetu, jak i od miejsca instalacji urządzenia – dzięki czemu nigdy nie będzie ograniczony do jednego punktu świadczenia usług, bowiem kasa może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie właśnie jest potrzebna.

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM
Model PRO 300 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI
Dzięki aż 5 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 300 – niewielka, mobilna kasa fiskalna – może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifukcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, zapewniając błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW
Kasa Farex ONline PRO 300 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 300 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców.

 

PARAMETRY URZĄDZENIA

 

Wersja urządzenia

ONLINE

Kopia elektroniczna

TAK - wewnętrzna pamięć chroniona

Komunikacja z CRK

TAK - poprzez złącze LAN (Ethernet),
łączność bezprzewodowa poprzez GPRS (opcja),
łączność bezprzewodowa poprzez WiFi (opcja)

Ilość towarów (PLU)

do 100.000

Ilość grup towarowych

 

Ilość towarów wiązanych

 

Ilość znaków nazwy towaru

 

Liczba kasjerów

 

Logo graficzne w nagłówku

TAK

 

MECHANIZM DRUKUJĄCY

 

Rodzaj

termiczny

Szerokość papieru

57 mm

Długość rolki

do 30 m

Szybkość wydruku

75 mm/s

 

WYŚWIETLACZE

 

Klient

LCD, 2-liniowy, graficzny

Kasjer

LCD, 2-liniowy, graficzny

 

KLAWIATURA

 

Rodzaj

mechaniczna

Ilość klawiszy

29

Ilość definiowalnych klawiszy

10 (2x5) klawiszy szybkiej sprzedaży + klawisze raportów

 

ZŁĄCZA

- 3 x RS232
- 1 x USB
- 1 x PC + 1 x LAN

 

ZASILANIE

 

Zasilacz zewnętrzny

10V

Akumulator

wewnętrzny

 

GABARYTY

 

Gł./szer./wys.

190 x 101 x 72 mm

Masa

0,8 kg